Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhåll, support av Personec P
Referensnummer: Dnr:2022-221
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Meddelande om frivillig förhandsinsyn avseende upphandling av underhåll och support av verksamhetssystem Personec P med tillhörande 3:e partsprodukter.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72267000 Underhåll och reparation av programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen