93859-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Nät
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverk LAN
Referensnummer: 19/63
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32400000 Nät
II.1.4.
Kort beskrivning
SKL efterfrågar partner för drift och utveckling av nätverk för SKL:s moderbolag och organisationens dotterbolag.