93899-2017 - ÄndringSverige-Kristianstad: Fordon för avfall
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av 4-facks renhållningsfordon, etapp 3.
Referensnummer: 17/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144510 Fordon för avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av 4-facks renhållningsfordon, etapp 3. 3 st. 4-facks renhållningsfordon till Kristianstads Renhållnings AB för införandet av 4-fackssystem i Kristianstads kommun.