9392-2026 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för projektledning – Upphandling från dynamiskt inköpssystem (DIS) Konsulter Ekonomi och Tidsplanering NFVP
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling från dynamiskt inköpssystem (DIS) Konsulter Ekonomi och Tidsplanering NFVP
BeskrivningDetta Köp från DIS syftar till att tillgodose Beställarens Projekt NFVP med konsulttjänster avseende Ekonomi och tidsplanering. Mer information finns i handling Uppdragsbeskrivning.
Föregående meddelande289796-2024
Intern identifierareNV2025-279
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000