93939-2017 - ÄndringSverige-Luleå: Medicinska förbrukningsartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
2017 Sårvårdsartiklar.
Referensnummer: 17/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal gällande sårvårdsartiklar till Region Norrbotten samt länets kommuner.