Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 55 000 000,00 SEK