2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationsmöte gällande modernisering av plattform för fastighetsautomation, övervakning och kontroll.
Beskrivning: Trafiknämnden, via Trafikförvaltningen inbjuder samtliga intresserade leverantörer till ett öppet informationsmöte gällande planerna på att modernisera och anpassa plattformen för fastighetsautomation, övervakning och kontroll. När: torsdag 7 Mars, 13:00-16:00
Intern identifierare: 1/24
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd