94076-2024 - Resultat
Sverige – Byggnadsinstallationsarbeten – Ventilationsarbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelVentilationsarbeten
BeskrivningUpphandling avseende Ventilationsarbeten för Västerås stad och Mälarenergi
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:85374:Lot:1