Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Markskötselentreprenad för gata och park, driftområde 3
Referensnummer: UH-2018-24
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar drift och underhåll av kommunens gator, vägar, gång- och cykelvägar, parker med mera inom driftområde 3 och omfattar stadsdelarna Tornby, Skäggetorp, Ryd, Malmslätt, Jägarvallen, Mjärdevi, Lambohov och Slaka.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45000000 Anläggningsarbete
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen