94168-2023 - ÄndringSverige-Köping: Sjukskötersketjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling beredskapssjuksköterska
Referensnummer: VMKF-U 2022.83
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85141200 Sjukskötersketjänster
II.1.4.
Kort beskrivning