94180-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning – Årligt underhåll och tillsyn av UPS-installationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÅrligt underhåll och tillsyn av UPS-installationer
BeskrivningUpphandlingen avser årligt underhåll, tillsyn samt nyinstallationer av UPS-anläggningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50532400 Reparation och underhåll av elektrisk distributionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel02_Årligt underhåll och tillsyn av UPS-installationer
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84681:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31154000 Kontinuerlig strömförsörjning, 31682510 Reservkraftssystem, 31210000 Elektrisk utrustning för till- och frånslagning eller skydd av elektriska kretsar, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten