See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultmäklare - fastighetsrelaterade tjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar succesiva avrop av konsultmäklartjänster inom fastighetsområdet. Exempel på kompetenser som kommer att efterfrågas är inom fastighetsförvaltning, teknisk förvaltning, fastighetsekonomi och uthyrning. Såväl uppdrags- som resurskonsulter kan komma att bli aktuella.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107017:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster