94439-2017 - ÄndringSverige-Linköping: Reklam och marknadsföring
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produktionsbyrå inom kommunikation och marknadsföring.
Referensnummer: LiU-2017-00745
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79340000 Reklam och marknadsföring
II.1.4.
Kort beskrivning
LiU söker nu teckna ramavtal med tre (3) produktionsbyråer inom området kommunikation och marknadsföring.