94441-2017 - ÄndringSverige-Landskrona: Övriga elinstallationsarbeten
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nätverksinstallationer.
Referensnummer: 2017/125
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45317000 Övriga elinstallationsarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för nätverksinstallationer.
Allt material köps in via HBV-avtal enligt punkterna 4.5 och 4.6.
Hela avtalets värde inkluderat avtalsförlängningar är ca 2-3 MSEK. Beloppet bygger på uppskattning från tidigare inköp under åren 2013-2016.