94476-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Ekonomiska informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Budgetsystem.
Referensnummer: EUI 16 062
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48812000 Ekonomiska informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av budgetsystem till Ekonomienheten vid Göteborgs universitet.