See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: ALG (granulerad aluminiumsulfat) till Kommunalförbundet Norrvatten
Beskrivning: Kommunalförbundet Norrvatten handlar upp ALG till Görvälnverket. Se förfrågningsunderlaget för detaljer. Välkomna med era anbud!
Intern identifierare: NV2023-259
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000