See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: E-arkivslösning
Beskrivning: Upphandling av en e-arkivslösning till Läkemedelsverket.
Föregående meddelande: 007779-2023
Intern identifierare: 2.3.1-2021-039966
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Generella krav på anbudsgivarna
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Produktspecifika krav
Beskrivning: Krav på tjänsten/produkten
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Pris
Beskrivning: Utvärdering av pris