2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicelastbil
Beskrivning: I enlighet med upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: UVA-2024-01248
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000