94600-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Filtreringsapparater – Filter för Luftbehandlingsinstallationer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFilter för Luftbehandlingsinstallationer
BeskrivningUpphandlingen avser Filter för luftbehandlingsinställationer till Region Halland.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42514300 Filtreringsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122535:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42514310 Luftfilter