94660-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmöbler för forensisk arbetsplats
Referensnummer: 930-A532.826/2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans och montering av kontorsmöbler för forensisk arbetsplats till Nationellt forensiskt centrum (NFC) i Linköping.