See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reagens för analys av biologiska läkemedel och ADA
Beskrivning: Upphandlingen avser reagens för analys av biologiska läkemedel och ADA samt serviceavtal till befintligt instrument från Theradiag (i-Track10).
Intern identifierare: K 2024–8593
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på anbudsgivaren
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: K 2024–8593-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsutvärdering
Intern identifierare: K 2024–8593-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Intern identifierare: K 2024–8593-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: K 2024–8593-4