94757-2021 - ResultatSverige-Örebro: Trycksaker och tillhörande produkter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Profilmaterial
Referensnummer: 20/27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser profilmaterial till Region Örebro län.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
15842100 Choklad, 18331000 T-tröjor, 18332000 Skjortor, 18936000 Textilpåsar, 30192121 Kulspetspennor, 30192131 Blyertspennor med stift som vrids eller trycks fram, 33141112 Plåster, 35821000 Flaggor, 37525000 Ballonger och bollar, 39221150 Termosflaskor, 39225710 Flaskor, 39522530 Tält, 44423450 Namnskyltar, 44424300 Reflexband
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen