Upphandling av tekniska konsulttjänster inom geoteknik för utförande och tolkning av geotekniska undersökningar för Falu kommun, Gagnef kommun och Hedemora kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Område Falu kommun
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Område Hedemora kommun med bolag
Del nr: 2
Område Gagnef kommun
Del nr: 3