2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rullande material
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende rullande material som provtagningsvagn, instrumentbord, sparkcyklar och operationspallar för Region Uppsala, Region Dalarna, Region Sörmland, Region Västmanland, Region Örebro län, Region Gävleborg, Region Gävleborg Din Hälsocentral AB, och Region Värmland.
Intern identifierare: UPPH2025-00188
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 1751709-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1751710-1