2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktionskök Karsudden
Beskrivning: Upphandlingen avser nybyggnad i två plan (BTA) ca: 1423 m² för nytt produktionskök, personalutrymmen, omklädning och teknikutrymmen samt två fristående hus för miljöåtervinning med ytan (BRA) ca: 28 m² samt ett för reservkraft (BRA) ca: 31 m².
Intern identifierare: IN-IN24-0264
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45212000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader för fritidsaktiviteter, idrott, kultur, inkvartering och restaurangverksamhet, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000