94956-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skadeförsäkringar – Motorfordonsförsäkring Uppsalahem 2026-05-01--2029-04-30
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMotorfordonsförsäkring Uppsalahem 2026-05-01--2029-04-30
BeskrivningUpphandling av motorfordonsförsäkring för Uppsalahem AB avseende perioden 2026-05-01--2029-04-30 +1 +1 optionsår.
Intern identifierare26/2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000