94966-2021 - ÄndringSverige-Vaxholm: Programvara för undervisning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lärplattform Förskola
Referensnummer: BUN 2018/38
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48190000 Programvara för undervisning
II.1.4.
Kort beskrivning
Vaxholm Stad upphandlar ett avtal för en leverantör avseende moln/app-baserad Lärplattform för Förskola med tillhörande drift och support.