See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byte tak Örbyhus skola
Beskrivning: Projektet omfattas av utbyte av tak med tillhörande arbeten på två av Örbyhus skolas byggnader, E och H
Föregående meddelande: 389711-2019
Intern identifierare: 2024-97
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261900 Reparation och underhåll av tak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000