2. Förfarande
Förfarande
Titel: DPL jvg för projektering/produktion flera järnvägsuppdrag med tillhörande BEST.
Beskrivning: Delprojektledare järnväg för projektering/produktion flera järnvägsuppdrag med tillhörande BEST. Västra Götalands län.
Intern identifierare: KOM-418570
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: DPL jvg för projektering/produktion flera järnvägsuppdrag med tillhörande BEST.