95106-2017 - ResultatSverige-Malmö: Uppförande av stängsel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Stängslingsarbeten i Skåne län.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Skåne län.
Nuts-kodSE224 Skåne län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Upphandlingen syftar till att teckna ramavtal med flera leverantörer gällande leverans och uppsättning av stängsel i Skåne län.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
45342000 Uppförande av stängsel, 34928200 Stängsel, 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.