95123-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster – Upphandling av teknisk lösning för Ineras Video- och distansmötetstjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av teknisk lösning för Ineras Video- och distansmötetstjänst
Beskrivning: Tjänsten avser tillhandahållande av en teknisk lösning och säkerställa dess utveckling under avtalstiden för att Inera ska kunna erbjuda Video- och Distansmötestjänsten i enlighet med beskrivningar i inledningen till bilaga 3 Kravspecifikation.
Intern identifierare: 2025060025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000