Upphandling avseende trygghetsskapande teknik för äldre och personer med funktionsnedsättning som bor i ordinärt boende och bostad med särskild service LSS och bostad med särskild service för personer med psykiska funktionsnedsättningar enligt SoL.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33196000 Medicinska hjälpmedel, 33196100 Hjälpmedel för äldre personer, 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen