Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cateringtjänster, Campus Gotland
Referensnummer: UH 2021/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55520000 Catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Cateringtjänster för Campus Gotland.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 400 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas förhögsta antal delkontrakt: 4
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 4
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55520000 Catering