95334-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädgårdstjänster – Yttre skötsel i Ystadbostäders fastighetsbestånd, Område A och B
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelYttre skötsel i Ystadbostäders fastighetsbestånd, Område A och B
BeskrivningUppdraget omfattar yttre skötsel i Ystadbostäders fastighetsbestånd, område A (Ystad öster) och B (Ystad väster) i enlighet med villkor iupphandlingsdokument samt bifogade handlingar.
Intern identifierare26-39
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker, 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000