95384-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Reparation och underhåll av rullstolar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekonditionering av drivaggregat, elscootrar och elrullstolar
Referensnummer: SLSO 19-2614
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50421100 Reparation och underhåll av rullstolar
II.1.4.
Kort beskrivning
Rekonditionering av drivaggregat, elscootrar och elrullstolar till Hjälpmedel Stockholm.