2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster, profilprodukter och utställningsmaterial
Beskrivning: Kommunerna Stenungsund, Tjörn, Lilla Edet samt Stenungsundshem AB bjuder in till anbudsgivning för upphandling av ramavtal för tryckeritjänster, profilprodukter och utställningsmaterial. Syftet med ramavtalet är att möta beställarens behov av tjänster där leverantören erbjuder ett brett sortiment. Upphandlingen består av tre delområden: Delområde 1. Tryckeritjänster, Delområde 2. Profilprodukter, samt Delområde 3. Utställningsmaterial.
Intern identifierare: 2025-739
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42962000 Tryckeriutrustning och grafisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22458000 Måttbeställda trycksaker, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22900000 Diverse trycksaker, 39154100 Utställningsmontrar och -diskar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav
Beskrivning: Välj lämplig utvärderingsmodell
Intern identifierare: 1759737-0
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial, 22900000 Diverse trycksaker, 39154100 Utställningsmontrar och -diskar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1
Beskrivning: Tryckeritjänster, tryck av broschyrer, vykort, tidningar mm.
Intern identifierare: 1792919-1
Huvudklassificering (cpv): 22900000 Diverse trycksaker
Ytterligare klassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22140000 Foldrar, 22150000 Broschyrer, 22310000 Vykort
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2
Beskrivning: Profilprodukter
Intern identifierare: 1792920-2
Ytterligare klassificering (cpv): 18936000 Textilpåsar, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22900000 Diverse trycksaker
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Delområde 3
Beskrivning: Utställningsmaterial
Intern identifierare: 1792921-3
Huvudklassificering (cpv): 39154000 Utställningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39154100 Utställningsmontrar och -diskar