2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning, rondering Österröd återvinningscentral, tillsyn linfärja Bojan
Beskrivning: Upphandlingen ska tillgodose Strömstads kommun Tekniska förvaltningens behov av parkeringsövervakning och åtgärder vid felparkeringar, rondering av återvinningscentralen Österröd samt tillsyn av linfärjan Bojan.
Intern identifierare: TN/2024-0058
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster, 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000