See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggning- och återställningsarbeten
Beskrivning: Beställaren genomför en upphandling av ramavtal för beläggnings- och återställningsarbeten på kommunala anläggningar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45212000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader för fritidsaktiviteter, idrott, kultur, inkvartering och restaurangverksamhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88944:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete