Typ av upphandlande myndighet Annan typ: Limited company owned by the Swedish State
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Payment Provider/Service for Online Transactions
Referensnummer: N/A
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer
II.1.4.
Kort beskrivning
Operan needs to acquire a payment service provider for the online purchase flow (“payment module”), including various payment methods that may vary during the term of the agreement. The payment module will be fully integrated with Opera's website and the ticketing system.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48217000 Programvara för transaktionsbehandling, 48445000 Programvara för kundhantering, 48481000 Programvara för försäljning eller marknadsföring, 48812000 Ekonomiska informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen