Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och installation av tvättstugeutrustning
Referensnummer: UH-2020-98
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för installation, reparation, service och underhåll av tvättstugeutrustning i Bostadsstiftelsen Signalistens fastighetsbestånd.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal för installation och service av tvättstugeutrustning