95566-2022 - ÄndringSverige-Kalmar: Persondatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala verktyg med tillhörande tjänster
Referensnummer: 2021-25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30213000 Persondatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Ni inbjuds lämna anbud i rubricerad upphandling enligt bifogat
upphandlingsdokument med tillhörande bilagor. Upphandlingen avser endast Kalmarsunds gymnasieförbunds behov av digitala verktyg. Ombud för upphandlingen är Kalmar kommun.