95568-2026 - Resultat
Sverige – Bogserbåtar – Design of an ice breaking ASD harbour tug with ice class
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDesign of an ice breaking ASD harbour tug with ice class
BeskrivningKompletteras senare
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34513200 Bogserbåtar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115679:Lot:1