2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig förhandsinsyn genomlysningsutr biplanar G båge RS241649
Beskrivning: Enligt bif dokument.
Intern identifierare: RS241649
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar