95669-2023 - ÄndringSverige-Laholm: Avfallstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köp av transporttjänster avfall
Referensnummer: SBN 2022-129-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90500000 Avfallstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av transporttjänster för avfall till Laholms kommun.