2. Förfarande
Förfarande
Titel: Datortomografer
Beskrivning: Upphandlingen avser Datortomografer till Region Västmanland och Region Sörmland. För fullständig beskrivning, se bifogat upphandlingsunderlag.
Intern identifierare: IN-IN25-0392
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000