2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredningsarkitekter
Beskrivning: Upphandling av Inredningsarkitekter
Intern identifierare: MVA-2026-00274
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000