See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Huvudgrossist för livsmedel
Beskrivning: Strängnäs kommun bjuder in till att lämna anbud avseende huvudgrossist för livsmedel.
Föregående meddelande: 012091-2023
Intern identifierare: KS/2023:39
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsområde 1 - Huvudgrossist
Beskrivning: Efterannons avseende upphandling av huvudgrossist för livsmedel: Anbudsområde 1.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Livsmedel
Beskrivning: Efterannons avseende upphandling av huvudgrossist för livsmedel.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 - Mejeri
Beskrivning: Efterannons avseende upphandling av huvudgrossist för livsmedel: Anbudsområde 2
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d