95815-2018 - ResultatSverige-Värnamo: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksartiklar
Referensnummer: UHN.2017.121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Värnamo kommun avser upphandla kommunernas behov av köksutrustning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39221000 Köksutrustning, 39223000 Skedar, gafflar, 39221100 Köksgeråd, 39221200 Bordsservis, 39221210 Tallrikar, 39221110 Porslin, 39221120 Koppar och glas, 39221180 Köksredskap
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen