95850-2023 - ResultatSverige-Stockholm: Undersöknings- och säkerhetstjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bevakningstjänster 2021
Referensnummer: FSN1620
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Bevakningstjänster. Avseende manuella bevakningstjänster uppdelad i två delområden 1) Bevakningstjänster 2) Personskydd.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Bevakningstjänster
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35121700 Larmsystem, 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster, 79710000 Säkerhetstjänster, 79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Manuella bevakningstjänster.