2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster 2023-2
Beskrivning: Upphandling av revisionstjänster till Simrishamns kommun. Tidigare upphandling blev avbruten då inga anbud inkom.
Intern identifierare: 23/38
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000